Opis działaności

Agencja marketingowa Niketes zajmuje się opieką nad stronami internetowymi, zarządzaniem stronami Facebooku, pozycjonowaniem, reklamą w internecie, SEO, kampaniami AdWords, a także tworzeniem prostych stron oraz sklepów internetowych. Działamy na terenie całej Polski. Swoją oferte kierujemy zarówno do Firm, jak i osób prywatnych.

 

Produkty i usługi

Agencja marketingowa Niketes zajmuje się opieką nad stronami internetowymi, zarządzaniem stronami na Facebooku, pozycjonowaniem, reklamą w internecie, SEO, kampaniami AdWords, a także tworzeniem prostych stron oraz sklepów internetowych. Działamy na terenie całej Polski. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Firm, jak i osób prywatnych.

Oferta

wszechstronna obsługa

Kompleksowe podejście do marketingu i reklamy

Kompleksowe podejście do marketingu i reklamy w Internecie pozwala naszej firmie na osiąganie sukcesów i zadowalających rezultatów w krótkim czasie. Jesteśmy w stanie zająć się widocznością/pozycjonowaniem strony, reklamą czy też public relations działalności w sposób całościowy, nawet jeżeli jak dotąd nie reklamowali się Państwo w Internecie.

Możemy opracować stronę wizytówki firmy zgodnie z profilem działalności od podstaw lub wykonać sklep internetowy na indywidualne zamówienie.

Jeżeli zaś Państwa strona firmowa, profil na Facebooku lub sklep już istnieje, ale nie są Państwo zadowoleni z pozycjonowania, liczby klientów, chętnie pomożemy w zwiększeniu ilości wyświetleń, poprawieniu widoczności strony w wyszukiwarce, funkcjonalności oraz estetyki strony.

 

Bieżąca opieka

Odpowiednia reklama w Internecie zapewni stały napływ nowych klientów postaw na dobrą reklamę i zdobywaj klientów odnosząc sukces w sieci.

Bycie skutecznym sprzedawcą w interencie, niezależnie od branży wymaga dostosowywania się do ciągle zmieniającego się środowiska.

Dlatego tak ważna jest regularna aktualizacja słów kluczowych, SEO, odnawianie kampanii AdWords, bieżąca optymalizacja strony, linkowanie czy kampanie w mediach społecznościowych. Odpowiednia reklama w Internecie zapewni stały napływ nowych klientów, bezpieczeństwo finansowe oraz minimalizację kosztów w porównaniu do innych kanałów reklamowych.

Stworzyliśmy ofertę, która obejmie państwa biznes bieżącą opieką w całym tym zakresie i w przystępnej cenie. Zapraszamy Serdecznie do współpracy firmy którym zależy na jakości i zwiększeniu zysków w sprzedaży. Pomożemy ci zaistnieć w sieci.   


 

 

Marki i specjalizacje

- druk wielkoformatowy, banery reklamowe, folie OVF, folie mono, siatki mesh, bilbordy reklamowe
- wizytówki, ulotki składane, plakaty reklamowe, teczki ofertowe, gazety reklamowe, katalogi reklamowe
- papier firmowy, notesy reklamowe, koszulki z nadrukiem, farby reklamowe, koperty reklamowe
- segregatory, pocztówki, naklejki, kalendarze, pudełka
- roll upy, X banery, pieczątki firmowe, gadżety reklamowe, druk uv na plexi, druk 3D
- produkty reklamowe dla gastronomii 

Więcej w tej kategorii: Jak działamy »

Zaufali nam